I met friends ßĘíŃ belief that Book is the most important thing I like said something from my experience in the book industry not pride and God ČÓ friendly scientific fact the most important thing in playing software computer power Secondly engine power Thirdly force book ___ example if I have a book very strong and engine very strong and highly experienced in software appreciate Defeat device powers and a powerful engine and highly experienced in software also answer is no device strongest gain match in one case if the strongest estimated exploits using his powers or expertise weak in software is another example I played around 2000000 match programs I own two weak Core 2 Duo defeated Core any ships ßĘíŃ very books strong and powerful engine because of lack of experience in player Elly with him device powers and defeated ßĘíŃ of any ships and higher than the owners experience understanding programs knowing that the book finish off the strongest weak and driving is weak and I am two weak and book forces and engine powers endowed tell this conversation for player Elly thinks the opposite, for I am God met ßĘíŃ Baamnoa that the book is the most important thing and Elly has seen Tani estimates say ČÓ endowed programs need owners reportedly friendly and I wish you every happiness brother (Egypt)hhhh11

I translated speech of the Albanian language because in friends ßĘíŃ Li Albanians love brought the matter this conversation and unfortunately if one harassed my words ČÓ Habeat brought something important to play programs

Është e rëndësishme për çdo lojtar programe

Kam takuar miq ßĘíŃ bindjen se Bok është gjëja më e rëndësishme që unë doja tha diçka nga përvoja ime në industrinë e librit nuk është krenari dhe Perëndia bashkë fakti miqësore shkencor gjëja më e rëndësishme në luajnë kompjuter pushtetin software dyti Fuqia treti forca libër ___ shembull, nëse unë kam një libër motor shumë të fortë dhe shumë të fortë dhe me përvojë shumë në software vlerësojmë fuqitë pajisje të mposhtur dhe një motor të fuqishëm dhe me përvojë shumë në software gjithashtu përgjigja është jo fortë pajisje të fitojë ndeshjen në një rast në qoftë se shfrytëzon fortë vlerësuar duke përdorur pushtetin e tij ose ekspertizë të dobët në software është një tjetër shembull kam luajtur rreth 2000000 programeve ndeshje unë vetë dy dobët Core 2 Duo mundi Core ndonjë anije ßĘíŃ shumë të librave të forta dhe të fuqishme motor për shkak të mungesës së përvojës në lojtar Elly me të fuqive pajisje dhe mundi ßĘíŃ e çdo anije dhe më i lartë se sa pronarët e përjetojnë programe kuptoni ditur se libri përfundojë jashtë fortë dobët dhe makinës është e dobët dhe unë jam dy forcave të dobëta dhe librin dhe kompetencat motor pajisura them këtë bisedë për lojtar Elly mendon të kundërtën, sepse unë jam Perëndia u takua ßĘíŃ Baamnoa se libri është gjëja më e rëndësishme dhe Elly ka parë vlerësimet TANI thonë bashkë programe pajisura nevojë për pronarët thuhet miqësore dhe ju uroj çdo vëlla lumturi (Egjipt)

I përkthyer fjalimin e gjuhës shqipe, sepse në miqtë ßĘíŃ shqiptarët Li dashuri solli marrë parasysh këtë bisedë dhe për fat të keq në qoftë se një ngacmuar fjalët e mia bashkë Habeat sjellë diçka të rëndësishme për të luajtur programe

Translation from Google if faithful something wrong remains Mesh Mona professor Google wish you happiness

Përkthimi nga Google nëse diçka e gabuar mbetet besnik Mesh Mona profesor Google ju uroj lumturi